KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 16273117
nr 1627 3117
Blandteknik
Oidentifierad konstnär. Signerad A Belins, Djurgårdsbron, bladets mått: 23x26 cm, yttermått inklusive ram: 30x32 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 10 juni 2024
kl 18:57:41
100 kr
200 kr